Değerlerimiz

Değerlerimiz & Dürüstlük Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı olarak yürütülür. Onlara güvenir ve onlardan da İDEAL KÜLTÜR'e güvenmelerini bekleriz. İDEAL KÜLTÜR iş ilişkisi içerisinde bulunduğu kişi ve kuruluşlarla karşılıklı güveni zedeyelecek hiçbir davranışın olmamasına dikkat etmektedir.

Müşteri Odaklılık Mevcut müşterileri elde tutmanın ve yeni müşteri kazanmanın yolu müşterilerinizi maksimum derecede memnun etmekten geçer. Bu memnuniyeti artırmak için bizim önceliklerimizi müşterimizin öncelikleri belirler. Bunu sağlamak için de müşterilerimizle yakın ilişkiler kuruyor, onları daha iyi anlıyor, değişen gereksinimlerini hızlı bir şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Böylesine müşteri odaklı yaklaşım, müşterilerimizin yüksek düzeyde memnun olmasını sağlıyor ve firmamıza olan bağlılıklarını artırıyor.

Bireysel İnsiyatif ve Sorumluluk Kendi alanlarında yetkinliği ve uzmanlığı yüksek çalışanlarımızdan kendi yetkileri çevresinde kalmak koşuluyla; izin isteyerek yapma yerine gerekeni yapması beklenir. Bu nedenle verimli bir ekip olmayı amaçlayan çalışanlarımız kendilerini gerçekleştirerek çevresindekileri motive eden, etkin bir lider veya takım oyuncusu kimliğine sahip olmalıdır.

Sonuç Odaklılık Çok çalışmalıyız çünkü daima kendimizden ve rakiplerimizden daha iyi yaparak fark yaratabiliriz. Bunun içinde sürekli en yükseği hedefler, ne yapacağımızı nasıl yapacağımızı sorgular ve sonuca en kısa sürede ulaşmaya çalışırız.